top of page

wesoła edukacja i kompleksowe wsparcie

Wesoło u nas, bo Chatka to miejsce magiczne i unikatowe, w którym stworzyliśmy nowy wymiar edukacji przedszkolnej, pozaprzedszkolnej i pomocy terapeutycznej opartej na aktualnej wiedzy z zakresu psychologii pozytywnej oraz wielu pokrewnych dziedzin. Korzystamy też z elementów Edukacji Montessori. Trudno nas zdefiniować, bo wychodzimy poza wszelkie ramy, tworzymy własne innowacyjne metody po to, by uszczęśliwić każdego Malucha,  uwzględniając indywidualne potrzeby i predyspozycje:-)

 

W Chatce dbamy, by potrzeba uczenia się pozostała w naszych Podopiecznych na zawsze. Tworzymy ciekawe zadania, zapewniamy materiały i wsparcie potrzebne do ich wykonania. Dzieci uczą się koncentracji, samodyscypliny i odporności na niepowodzenia. Robią to we własnym tempie, zgodnie ze swoimi możliwościami. Jest ciekawie i całkiem śmiesznie :-).

Patrząc holistycznie na potrzeby i uwarunkowania Dzieci, tworzymy przyjazny chatkowy świat w którym każde Dziecko i Rodzic znajdują ciepło i wsparcie. Łączymy wiele metod i form terapii aby możliwie najskuteczniej pomagać.

 

Jesteśmy miejscem wyjątkowym, innowacyjnym. Jesteśmy Akademią Pozytywnego Rozwoju i Terapii gdzie pomagamy kompleksowo, patrzymy wielokierunkowo na rozwój, potrzeby i dobieramy odpowiednie formy pomocy. Zatrudniamy samych specjalistów dysponujących wiedzą opartą na najnowszych doniesieniach i doświadczeniu. 

Po co to robimy? Wnikając głębiej w wiedzę fachową możemy pozwolić sobie na indywidualne traktowanie każdego Dziecka. Tu żadne Dziecko nie czuje się „inne”. Po prostu robi to, co lubi i jak lubi, a my to szanujemy i pamiętamy, że każde Dziecko śmieje się inaczej.

 

bottom of page