wesoły zespół

Nic nie byłoby możliwe, bez ludzi, którzy tworzą Chatkę. To w Ich wyjątkowym podejściu do Dzieci tkwi nasz sukces. Jesteśmy zespołem pasjonatów i specjalistów, a każde Dziecko traktujemy jak swoje. Dzięki temu dzień po dniu budujemy naszą Wesołą rzeczywistość, w której jest miejsce nawet dla  najbardziej wymagającego Malucha.

U NAS znajdziesz  wykwalifikowaną kadrę, KORZYSTAJĄCĄ Z NAJNOWSZYCH DOKONAŃ PSYCHOLOGII POZYTYWNEJ która zajmie się Twoim Dzieckiem. gruntownie przygotowani do swojej pracy profesjonaliści TWORZĄ WYJĄTKOWY ŚWIAT WESOŁEJ CHATKI:-)

 

Ciocia Iza

Ciocia Diana

Ciocia Krysia

Z funkcji Dyrektor Przedszkola,

z powołania serce i dusza Wesołej Chatki. Źródło nowatorskich pomysłów na edukację i uśmiech Maluchów. Pedagog specjalny, nauczyciel języka angielskiego, trener oraz terapeuta. Prowadzi Trening Umiejętności Społecznych oraz  Terapię Ręki.

Psycholog i Neurologopeda w jednym.  Łączy najwyższe kompetencje z ogromnym sercem do pracy z Przedszkolakami. Oaza ciepła, zrozumienia i miłości do Dzieci. Wysłucha każdej ważnej sprawy. Dużo się uśmiecha.

Nauczyciel dyplomowany

Z zamiłowaniem i ogromną wiedzą prowadzi Zerówkę. To nasza kochana stateczność, doświadczenie, ostoja i spokój. Ujarzmia wszelkie szalone pomysły.

Ciocia Dagmara

Ciocia Marzenka

Pomoc nauczyciela

Z ogromną pasją pomaga w codziennych czynnościach Dzieciom. Zmienia smutne minki w wesołe, zachęca do wspólnych aktywności a kiedy trzeba przytula i przywraca poczucie bezpieczeństwa. Dzieci Ją uwielbiają.

Ciocia Zosia

Karmi wszystkich, zawsze smacznie i zdrowo. Wiadomo - kto ma jedzenie, ten ma władzę :). Urocza gaduła z sercem na dłoni.  Zastępcza Babcia, gdy trzeba. Serdeczność w czystej postaci.

Nauczyciel, terapeuta pedagogiczny, terapeuta cień.

Dba o prawidłowy rozwój wszystkich Dzieci w Przedszkolu, prowadzi najmłodszą grupę Chatkowiczów, organizuje zajęcia o charakterze terapeutycznym a także wyjątkowe projekty poszerzające horyzonty naszych Podopiecznych.

Wujek Tomasz

Muzyk. Prowadzi zajęcia umuzykalniające. Z ogromnym sercem i zaangażowaniem rozbudza w Chatkowiczach zamiłowanie do muzyki. Naucza piosenek, kształtuje wrażliwość muzyczną i rozwija predyspozycje muzyczne u podoopiecznych. Wzmacnia sprawność i estetykę ruchu, stoi na straży porządku i dyscypliny a co najważniejsze wzbudza w Dzieciach radość i uśmiech.